DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Hakkımızda

HABERİSG NEDİR?

HABERİSG İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili  güncel ve geçmişe yönelik tüm belgelere internet üzerinden erişebilmenizi sağlayan bir elektronik HABER KANALIDIR..

HABERİSG içeriğine http://haberisg.com/ internet sitesi üzerinden 7/24 saat esasına göre online erişilebilmektedir.

HABERİSG Kanalında, , 6331 Sayılı çerçevesinde  uygulamalara ilişkin olarak verilmiş   yüzlerce Yüksek Mahkeme Kararı örneklerini,  Mevzuat, Form, Rapor, Risk Değerlendirmelerini, Dilekçe ve Belge Örnekleri ile gerekçelerini bulabilirsiniz.

Mevcut belgeler, uzmanlarımız tarafından her gün düzenli olarak güncellenmekte ve yüzlerce yeni belge eklenmektedir.

NEDEN HABERİSG?

Günümüz koşulları, artık hemen her işlemin İNTERNET ve BİLGİSAYAR üzerinden yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu sebeple sınırları çok geniş olan İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörünün de, değeri gün geçtikçe artmakta ve yoğunlaşmaktadır. Bu çerçevede,,   zamanla kullanışlılığı azalan basılı metinlerden kurtularak bu alanda uğraşı veren İSG Profesyonellerinin  kolay ve kısa yoldan elde edebileceği bilgilerin barındığı bir sistem haline gelmesini zorunlu kılmıştır.

BU BAĞLAMDA;

  • HABERİSG; kullanıcılarını en rahat ve en hızlı şekilde ihtiyaç duydukları metinlere ulaştırmayı hedefleyerek kurulmuş bir elektronik BİLGİ KAYNAĞIDIR.
  • HABERİSG Uzman İSG kadrosu ve teknik ekibiyle de bu hedefine ulaşmayı kısa sürede başarmış ve her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren bir çalışma politikası benimsemiştir.
  • İş Müfettişi, Hukukçu ve Profesyonel İSG Kadrolarından oluşmuş Uzmanlarımız İSG alanında ki belgeler ile kurduğu ilişki ağı sayesinde istediğiniz bir belgeyi kolayca bulabilirsiniz.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı, Kanunlar, Tüzükler, Yönetmelikler, Tebliğiler ve yüzlerce genelge ve yönergeler ile maddesel olarak parçalanmış halde olduğundan her düzenleme altında o madde ile ilgili olan, kategorize edilmiş halde sunduğumuz mevzuata, tebliğlere, yönetmeliklere, yüksek mahkeme kararlarına, dilekçe örneklerine, gerekçelere ve diğer tüm belgelere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • HABERİSG üzerinden yer alan konu başlıklarının kolaylığı ve hızlılığı sayesinde bulmak istediğiniz konu, kavram, karar veya mevzuatlara zaman kaybetmeden ulaşabileceksiniz.
  • İSGPROFESYONELLERİ camiasına yaraşır şıklık ve sadelikte tasarladığımız HABERİSG programımızda, karmaşık ve göz yoran içeriklerin aksine dilediğiniz belgeye rahatça ulaşabileceksiniz.
  • Uzmanlarımızca sürekli güncellenen sistemimiz sayesinde tüm İSG belgelerinin en son hallerine ulaşabileceksiniz.
  • Uzman kadrolarımız tarafından özetlenen ve ilgili olduğu konu ve kavramları belirlenen Yüksek Mahkeme kararlarına kolayca ulaşabilecek ve faydalanabileceksiniz.

Haber İSG Ekibi